Pateicoties plašam sadarbības partneru tīklam, un noslēgtajiem sadarbības līgumiem ar vadošiem Latvijas un ārvalstu kravu pārvadātājiem, mēs nodrošinām ātras un drošas kravu piegādes starptautiskajos pārvadājumos. Starptautiskie kravu pārvadājumi tiek nodrošināti uz/no tādām Eiropas valstīm kā Vācija, Beļģija, Nīderlande, Polija, Slovākija, Čehija, Ungārija, Rumānija, Bulgārija, Somija, Zviedrija, Norvēģija, Lielbritānija, Francija, Itālija, Spānija. Šīs ir tikai dažas no valstīm, ar kurām SIA Welson sadarbojas kravu pārvadājumu jomā, izmantojot sauszemes autotransporta iespējas.

Pēc pieprasījuma varam piedāvāt arī servisu uz/no NVS valstīm: Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas u.c.

Starptautiskos kravu pārvadājumus uz/no Rietumeiropas un Skandināvijas valstīm veicam ar sekojošām kravas mašīnām:

  • Tenta kravas mašīnas 13.6 m (ievietojamas 33 eiropaletes), celtspēja 24 t;
  • Refridžeratora piekabes 13.6 m, celtspēja līdz 22,5 t;

Starptautiskie kravu pārvadājumi ir sarežģītāks process, nekā kravu piegāde iekšzemē, jo šajā gadījumā runa ir par robežu šķērsošanu, milzīgiem attālumiem un lieliem riskiem. Šeit ir vajadzīga nopietna organizēšana un rūpīga plānošana. SIA Welson strādā augsta līmeņa loģistikas speciālisti ar ilggadēju, veiksmīgu pieredzi starptautiskajos kravu pārvadājumos.

Jūs varat būt pārliecināti, ka jebkura lieluma, konfigurācijas un sarežģītības kravu pārvadājumi kopā ar mums noritēs operatīvi, saskaņoti un kvalitatīvi! Sazinieties ar mums, rakstot pieprasījumu uz info@welson.lv vai zvaniet +371 22474723, lai varam Jums piedāvāt labāko risinājumu Jūsu kravu piegādēm!